Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kapı Önü Paspası

Ena Unity Kapı Önü PaspasıEvinize gelen misafirler için, ilk izlenimin önemli bir parçasını kapı önü dekorasyonu oluşturuyor. Misafirlerinizi şık ve temiz bir şekilde karşılamak için kapı önleriniz, ayrıca dışarının kiri, tozu, çamuru ve suyunun evin içine girmesini engellemek amacıyla kapınızın önünde, farklı tür ve desenlerdeki dış kapı paspas modellerini tercih edebilir, kullanacağınız paspas çeşitleri için tasarım ve malzeme özellikleri açısından farklı alternatiflere mağazamızdan ulaşabilirsiniz.Peki Dış Kapı Paspası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?


Dış kapı paspası seçiminde dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında ürünün özellikleri, zemin nitelikleri, fiyat, ebat, marka, model ve desen gibi konular yer alır. Ürün özellikleri baz alındığında ıslaklığı ve kiri başarılı bir şekilde emen ve kolay temizlenebilen dış kapı paspas çeşitlerini hemen her kapı girişinde kullanmak mümkündür. Ancak bunun yanında diğer kriterleri de göz önüne aldığınızda dikkat etmeniz gereken bazı nitelikler şu şekilde sıralanabilir:


*Kullanılan materyal: Ena unity 'den satın alacağınız kapı önü paspaslarında ; tozu hapseden özel nonwaven kumaş kullanılmıştır. Nonwoven, hijyenik ve doğa dostu bir malzemedir.Taban cinsi ise,PVC (Koku yapmayan kırılmayan deforme olmayan dökülmez taban) dir.Zemin kısmında özel tırtıklı tutucular bulunmaktadır.Temizliği kolaydır. Nemli bir bezle kolayca temizlenir.


*Ürün ölçüsü:  50x70 cm gibi standart ölçülere sahip dış kapı paspas modelleri oldukça sık kullanılan alternatifler arasında yer alır. Ortalama bir kapı genişliği (kasa hariç) 80 - 90 cm civarında olduğu için genişliği 70 cm olan paspas modelleri birçok kapıya kolayca uyum sağlayabilir.


*Desen ve görsellik: Dış kapı paspas modellerinde farklı desen ve baskı seçenekleri bulunur. Çiçek, geometrik şekil, hayvan desenli modellere ek olarak yazılı paspas tasarımları da mevcuttur. Desen seçiminde evinizin genel konseptine ilişkin fikir verecek çeşitli tasarımlara yönelebilirsiniz. Misafirlerinizi etkileyici söz öbekleri ile karşılayabilir, eve giriş - çıkış anında yüzünüzde tebessüm oluşturacak paspas tasarımlarını tercih edebilirsiniz. 


 
Ena unity 'den satın alacağınız kapı önü paspasları, Türkiye'de üretilmiştir.Dijital baskıdır,uzun yıllar kullanabilirsiniz.Dış ve iç mekana uygundur,dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz gibi,sadece paspas olarak değil farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.Kedi köpek mama eğitim paspası ve beslenme altlığı olarak;mutfak bulaşık altlığı olarak da uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...